wyszukiwanie zaawansowane
» » CERAM CITY GRAND PRIX 2017 - 13 KWIETNIA - PACZÓŁTOWICE

Hity sklepowe

Kij Golfowy Wilson Staff Harmonized FG Wedge

Kij Golfowy Wilson Staff Harmonized FG Wedge

229,00 zł179,00 zł
Kij Golfowy Wilson Staff Harmonized SG Wedge Nowy, innowacyjny spód kija umożliwiający dokładniejszą grę. Wyjątkowo zaprojektowana główka daje wiele możliwości przy greenie oraz zapewnia łatwość wychodzenia z bunkrów z jednoczesnym zachowaniem  dokładności…
Piłki Golfowe Wilson DX2 Soft Spin żółte - 12 Szt.

Piłki Golfowe Wilson DX2 Soft Spin żółte - 12 Szt.

89,00 zł
Wilson DX2 Soft Spin w kolorze żółtym Każda piłka posiada elastyczne pokrycie jonomerowe i wysokiej jakości rdzeń. Lot piłki osiąga maksymalną odległość. Specjalnie zaprojektowana powłoka piłeczki redukuje tarcie i oferuje wysoki i prosty lot. Budowa…
  • E-mail:biuro@a.golfhelp.pl
  • Telefon+48 888 830 888
    +48 600 488 792
    22 468 12 09
  • Godziny działania sklepuul.Batorego 18/215, 02-591 Warszawa (Mokotów) - sklep golfowy w Warszawie ( metro Pole Mokotowskie) - sklep czynny pon-pt 10-18 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ul. Zwrotnicza 6, 01-219 Warszawa (Wola) - sklep golfowy w Golf Garden - sklep czynny przez cały tydzień 11-22 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Sklep golfowy na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club ul. Golfowa 44, 05-110 Rajszew sklep czynny tylko w sezonie golfowym w godzinach 9-18

Producenci

BIG MAXBLACK WIDOWBUSHNELLCLICGEARCOBRAConte of FlorenceFLIGHTSCOPEFOOTJOYGARMINGOLF PRIDEGOLFHELPIZZOJuCadKOMPERDELLKRAMSKI PUTTERLEGENDLONGRIDGEMALTBYMIZUNONIKONOPTISHOT GOLFPowakaddyPRO ADVANCEPUMAPure 2 ImproveSKLZTAYLOR MADETITLEISTWELLPUTTWILSON STAFF

CERTYFIKAT PROKONSUMENCKI

     certyfikat prokonsumencki dla sklepu golfowego www.golfhelp.pl

CERAM CITY GRAND PRIX 2017 - 13 KWIETNIA - PACZÓŁTOWICE

Data dodania: 12-04-2017
Drodzy Golfiści!
 
Zapraszamy do udziału w kolejnym turnieju z cyklu Ceram City Grand Prix 2017, który zostanie rozegrany we czwartek, 13 kwietnia na mistrzowskim polu golfowym Krakow Valley Golf & Country Club w Paczółtowicach.
 
Poniżej przesyłamy szczegółowy regulamin turnieju i serdecznie zachęcamy do udziału:
 
REGULAMIN ROZGRYWEK "CERAM CITY"- Grand Prix 2017
 
 
Organizatorem cyklu jest Ceram City, Krakowski Klub Golfowy rok zal. 2002 i KVGC&CC.
 
Cykl rozpoczyna się 06.04 w czwartek, będzie rozgrywany co tydzień w czwartek.
 
Ostatni turniej i zakończenie cyklu odbędzie się 21.09 (25 turniejów!) oczywiście w czwartek.
 
Godziny startu to 13.00 (zbiórka startujących o 12,45 w restauracji kluboweji, sami startujący losują flighty).
 
Cykl rozgrywany będzie w trzech kategoriach handicapowych 0-18, 18,1-36, 36,1-54 w systemie stableford netto.
 
Cykl jest otwarty dla wszystkich golfistów zrzeszonych w PZG z aktywnym handicapem.
 
Klasyfikacja generalna cyklu: suma wyników stableford netto z najlepszych 6 rezultatów z wszystkich turniejów stanowi podstawę klasyfikacji zawodników. W przypadku remisu na koniec cyklu o kolejności I II i III miejsca zdecyduje większa liczba zwycięstw, drugich miejsc itd.
 
Nagrody: tegoroczna edycja CERAM CITY GRAND PRIX 2017 to cała masa nagród do wygrania! Nasz sponsor CERAM CITY zapewnił w sumie 225 okazałych pucharów! 60 pięknych koszulek, 12 weekendowych pobytów dla zwycięzców w Czechach!!!!
 
Szczegóły: co czwartek zostaną nagrodzeni okazałymi pucharami gracze z I, II i III miejsca w trzech kategoriach handicapowych. Dla pierwszych 60 uczestników cyklu przewidziane są dodatkowe nagrody w postaci koszulki polo z logo CERAM CITY I Krakowskiego Klubu Golfowego (Do odebrania w recepcji pola).
 
Dzięki uprzejmości naszego sponsora CERAM CITY na zakończenie cyklu nagrodami w klasyfikacji generalnej za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii handicapowej i dla każdej najlepszej kobiety w każdej kategorii, jeżeli uplasuje się za podium (w sumie 12 osób) jest weekendowy pobyt w ośrodku golfowym Ostrawice/Celadna jak także okazałe puchary za I II i III miejsce.
 
Cykl ma na celu umożliwienie poprawy handicapów zawodników i wyłonienie tych, którzy zrobią największe postępy obniżając swoje handicapy w skali całego sezonu.
 
Aby turniej się mógł odbyć i jego wyniki były brane pod uwagę w cyklu musi wystartować przynajmniej trzech golfistów.
 
Gramy we flightach minimum trzy osobowych. Po zakończeniu turnieju karty wyników myszą być niezwłocznie dostarczone do recepcji pola osobiście lub scan karty wyników drogą mailową w celu przeliczenia wyników i uaktualnienie tabeli cyklu CERAM CITY Grand Prix 2017
 
Uczestnicy ponoszą opłaty wyłącznie związane z green fee w wysokości 120zl. Posiadacze złotych, srebrnych i premiera kart bez opłat.
 
Aktualne klasyfikacje będą dostępne na stronach KVGC.pl i Krakow-valley.com
 
Mamy nadzieję, że szalenie atrakcyjne nagrody na koniec cyklu zachęcą wielu golfistów do udziału w turniejach czwartkowych, które chcą na trwale wpisać się w kalendarz turniejów golfowych w następnych latach.
 
Turnieje odbywają się według reguł R&A Golf Club of St. Andrews oraz reguł lokalnych Pola Kraków Valley Golf.
 
Wszyscy zawodnicy oraz ich pomocnicy (caddies) są zobowiązani do przestrzegania zasad etykiety golfowej pod rygorem wykluczenia z turnieju.
 
Każdy spór lub wątpliwość dotycząca reguł musi być przedstawiona Komitetowi, Decyzje Komitetu są ostateczne.
 
Jacek Matoga, Zarząd Klubu i Kapitan Klubu.
 
 

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.