wyszukiwanie zaawansowane
» » AUDI Junior Tour 2017 turniej dla wszystkich juniorów już 22 kwietnia na polu golfowym Lisia Polana ! Zarejestruj się już dziś!

Hity sklepowe

Piłki Golfowe Titleist Pro V1

Piłki Golfowe Titleist Pro V1

277,00 zł239,00 zł
Piłki Golfowe Titleist  Pro V1 Jest to piłka golfowa najbardziej ceniona przez graczy oraz najczęściej przez nich używana. Stworzona dla bardzo wymagających miłośników golfa, ale także dla rozpoczynających z nim swoją przygodę, którzy chcą od razu poczuć…
Odzież golfowa - Rękawiczka Męska PUMA PRO PERFORMANCE LEATHER GLOVE

Rękawiczka Męska PUMA PRO PERFORMANCE LEATHER GLOVE

99,00 zł
Rękawiczka Męska PUMA PRO PERFORMANCE LEATHER GLOVE Zaawansowana rękawiczka wykonana ze skóry cabretta o  kształcie który dopasowuje się idealnie do kształtu dłoni dając najwyższy komfort oraz wygodę użytkowania w każdej pogodzie. Podwójnie perforowanie…
  • E-mail:biuro@a.golfhelp.pl
  • Telefon+48 888 830 888
    +48 600 488 792
    22 468 12 09
  • Godziny działania sklepuul.Batorego 18/215, 02-591 Warszawa (Mokotów) - sklep golfowy w Warszawie ( metro Pole Mokotowskie) - sklep czynny pon-pt 10-18 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ul. Zwrotnicza 6, 01-219 Warszawa (Wola) - sklep golfowy w Golf Garden - sklep czynny przez cały tydzień 11-22 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Sklep golfowy na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club ul. Golfowa 44, 05-110 Rajszew sklep czynny tylko w sezonie golfowym w godzinach 9-18

Producenci

BIG MAXBLACK WIDOWBUSHNELLCLICGEARCOBRAConte of FlorenceFLIGHTSCOPEFOOTJOYGARMINGOLF PRIDEGOLFHELPIZZOJuCadKOMPERDELLKRAMSKI PUTTERLEGENDLONGRIDGEMALTBYMIZUNONIKONOPTISHOT GOLFPowakaddyPRO ADVANCEPUMAPure 2 ImproveSKLZTAYLOR MADETITLEISTWELLPUTTWILSON STAFF

CERTYFIKAT PROKONSUMENCKI

     certyfikat prokonsumencki dla sklepu golfowego www.golfhelp.pl

AUDI Junior Tour 2017 turniej dla wszystkich juniorów już 22 kwietnia na polu golfowym Lisia Polana ! Zarejestruj się już dziś!

Data dodania: 12-04-2017
AUDI Junior Tour 2017 turniej dla wszystkich juniorów już 22 kwietnia na polu golfowym Lisia Polana ! Zarejestruj się już dziś!
AUDI Junior Tour 2017 turniej dla wszystkich juniorów już 22 kwietnia na polu golfowym Lisia Polana ! 
Zapraszamy wszystkich juniorów na turniej z cyklu AUDI JUNIOR TOUR 2017,który odbędzie się w sobotę 22 kwietnia na polu golfowym Lisia Polana.
 
Audi Junior Tour 2017 to jedenasta edycja ogólnopolskiego cyklu turniejów golfowych skierowanych do wszystkich młodych golfistów poniżej 18 roku życia. Aby zagrać w turnieju wystarczy posiadać aktualną kartę HCP PZG z Handicapem. Uczestnictwo w turnieju jest całkowicie bezpłatne!
 
Audi Junior Tour 2017 to cykl złożony z czterech turniejów rozgrywanych na północy kraju oraz z czterech na południu Polski. Uczestnikom zapewniamy lunchbox oraz trofea dla zwycięzców w grupach handicapowych i wiekowych.
Zwycięzcy Rankingu Grup Wiekowych całego cyklu otrzymają od Polskiego Związku Golfa nagrody rzeczowe lub nagrody w postaci dofinansowania indywidualnego szkolenia sportowego w wysokości 1000 zł.
 

Audi Junior Tour 2017 odbędzie się już w sobotę 22 kwietnia na polu golfowym Lisia Polana ( Warszawa).
 
Dlaczego warto zagrać w Audi Junior Tour 2017 :
* Można zagrać tylko w jednym turnieju, albo we wszystkich, albo tylko w wybranych.
* Wystarczy posiadać tylko aktualną kartę HCP PZG z Handicapem,
* Grasz za darmo,
* Turniej dla początkujących golfistów oraz dla zaawansowanych z podziałem, każdy ma swoją klasyfikacje,
* Gracze z hcp 37 – 54 graja tylko 9 dołków z maksymalną ilość uderzeń na dołku par plus 5.
* Dzieci do lat 10 grają tylko 9 dołków z krótszych odległości z maksymalną ilość uderzeń na dołku par plus 5.
* Trofea dla zwycięzców w grupach handicapowych i wiekowych,
* Turniej posiada wiele klasyfikacji z podziałem na chłopców i dziewczyny,
* Możesz wygrać nawet nagrodę wysokości 1000 pln za cały cykl,
* Zdobywasz punkty dla swojego klubu, w klasyfikacji klubowej.
 
Drodzy rodzice bądź opiekunowie prawni, warunkiem uczestnictwa dziecka jest obowiązek złożenia oświadczenia oraz posiadanie aktualnej karty HCP PZG z Handicapem.
 
 

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.